Go to top
O firmie
Historia firmy

Firma W.Lewandowski jest przedsiębiorstwem bazującym w 100% na polskim kapitale, mającym 30-letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży papierów higienicznych, zarówno na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych.

 

W naszej ofercie proponujemy szeroką gamę papierów higienicznych do zastosowań domowych BUNNY SOFT jak i instytucjonalnych BUNNY SOFT PRO, zarówno z makulatury jak i celulozy.

Jesteśmy też otwarci na współpracę w zakresie tamborów do długości 2800 mm, a także produktów finalnych w marce własnej klienta.

 

Nasza fabryka papieru dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym z możliwością produkcji 1200m na minutę, co pozwala na wytworzenie ponad 20 tys. ton rocznie.

Dzięki nowoczesnym liniom technologicznym produkujemy papiery na najwyższym światowym poziomie dbając o ich wysoką jakość, a także zadowolenie naszych klientów. Stosujemy system zarządzania jakością ISO 9001 : 2015.

Naszą misją jest spełnianie najwyższych oczekiwań naszych klientów poprzez realizację procesów wytwórczych z poszanowaniem środowiska naturalnego i w duchu społecznie odpowiedzialnej działalności.